STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Szkocja, Portal Polakow w Szkocji - eSzkocja.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 12:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14 paź 2010, o 19:15 

Rejestracja: 14 paź 2010, o 19:04
Posty: 1
Witam,
chciałabym polecić wszystkim naukę języka angielskiego przez Skype!
Dzięki takiemu rozwiązaniu o wiele szybciej i skuteczniej można nauczyć się języka niż uczestnicząc w tradycyjnych kursach grupowych. Wystarczy dobre łącze internetowe, słuchawki z mikrofonem i już można połączyć się z wykwalifikowanym lektorem.
Nauczyciel dopasowuje program zajęć do potrzeb ucznia. Pozwala to uczyć się skutecznie tego co jest najbardziej potrzebne. Nauka jest bezstresowa i przynosi świetne efekty. Dzięki temu porozumiewanie się w języku angielskim to wreszcie przyjemność:)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
angielski@languages-online.pl
tel. 506294818
http://www.bkoziol.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 4 lis 2011, o 00:19 
Ja z kolei polecam angielski przez skype w innej szkole


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 paź 2012, o 16:59 
Hi everybody!

W kwestii korepetycji z języka angielskiego mogę polecić szkolę internetową , w której zajęcia prowadzone są NA ŻYWO z lektorem - indywidualnie. Kursy dla dzieci, dla dorosłych oraz specjalistyczne - przygotowujące do egzaminów. Polecam, bo warto!

http://tef.edu.pl/


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2013, o 23:05 
Hello,

uczę się teraz przez internet ale z nauczycielką z Polski. Pracuję na zmiany i często latam do domu, ale szkoła jest elastyczna jak gumka :lol: więc nie ma problemów ze zmianą terminu zajęć. Jest faktura to firma zwraca koszty, polecam - strona http://teleenglish.pl Można też ponoć się uczyć przez telefon.

pozdr, dyzio


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2013, o 09:18 
Też polecam teleenglish, bardzo przykładający się lektor (przynajmniej mój). Potrzebowałam przygotowania przed spotkaniem o pracę i się udało. Teraz się doszkalam już zawodowego słownictwa i lektor przygotowuje dla mnie materiał i to wałkujemy.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2013, o 12:24 
mój dzieciak się uczy przez skajpa przez takie cosik elfy.pl. powiem szczerze, że jest wygoda. nie trzeba ich wozić na korepetycje. dla dzieciaków fajny sposób nauki angielskiego, ale czy dla dorosłego byłby lepszy niż szkoła językowa to się nie wypowiem. ja jestem zabiegany i umawianie się na konkretną godzinę nie wchodzi u mnie w grę, musiała by byc jakaś szkoła w której można swobodnie przesuwac lekcje.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2013, o 10:25 

Rejestracja: 18 wrz 2013, o 10:21
Posty: 3
Nauka przez skype na pewno jest wygodna ale moim zdaniem to troche bez sensu zeby dziecko ciagle przy komputerze trzymac.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow

cron




Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2008 - 2017 eSzkocja.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone




Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |