STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Szkocja, Portal Polakow w Szkocji - eSzkocja.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 21:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 cze 2018, o 15:26 

Rejestracja: 7 cze 2015, o 19:56
Posty: 9
Jestem zdecydowana na to, aby poddać się korekcie uszu, marze o tym od lat, ale dopiero teraz zabrałam się na odwagę. Może ktoś z Was przeszedł taki zabieg i mógłby napisać, co i jak. Będę wdzięczna.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 25 cze 2018, o 17:14 

Rejestracja: 30 lis 2016, o 09:44
Posty: 4
To był mój odwieczny kompleks, w wieku 24 lat przeszłam taką korektę, jestem bardzo zadowolona, chociaż moja mama dalej twierdzi, ze to był mój wymysł i wcale tak bardzo odstających uszu nie miałam, tak czy inaczej dla mnie to był wielki problem. Zabieg robi się w znieczuleniu miejscowym, nie jest bolesnym, czas rekonwalescencji też szybki, ogólnie polecam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2018, o 01:51 

Rejestracja: 7 cze 2015, o 19:56
Posty: 9
Mogłabyś napisać, gdzie przeszłaś ten zabieg i kto go wykonywał?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2018, o 15:33 

Rejestracja: 30 lis 2016, o 09:44
Posty: 4
Poddałam się mu w Warszawie w klinice Elite, wykonywała go dr Zofia Bochen, bardzo dobry lekarz z duży doświadczenie, także wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2018, o 15:52 

Rejestracja: 7 cze 2015, o 19:56
Posty: 9
Dzięki za odpowiedź, w sumie zastanawiam się, czy w Polsce nie byłoby trochę taniej, tak czy inaczej odwiedzam rodzinę regularnie, w kraju spędzam też bardzo często urlopy, więc przy okazji mogłabym zrobić uszy :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 5 lip 2018, o 11:14 

Rejestracja: 28 gru 2017, o 13:15
Posty: 4
Lưu ý khi chọn đồ lót thể thao nữ
Các chị em ngày nay, bên cạnh việc công việc và gia đình, cũng đã quan tâm rất nhiều đến việc bảo dưỡng nhan sắc và tăng cường rèn luyện cơ thể, giữ gìn sức khỏe thế chất. Để chăm sóc những người thân yêu, trước tiên các nàng cần biết chăm sóc bản thân mình. Các nàng có đủ khả năng tài chính để lựa chọn mua sắm áo lót thể thao thoải mái để trang bị cẩn thận cho mình khi đến phòng tập, tuy thế để đạt được hiệu quả luyện tập như mong muốn, bạn cần chọn được một chiếc áo ngực thể thao phù hợp, đảm bảo giá trị sử dụng của nó thật hiệu quả nhé.

Chúng tôi chia sẻ với các chị một số lưu ý khi mua áo lót thể thảo:

– Chất liệu:

Các chị tránh chọn những chất liệu quá co giãn, vải mỏng, vì sử dụng sẽ nhanh bị biến dạng, bị giãn ra. Hãy chọn chất liệu cotton thoáng và thấm hút nhé.

– Kiểu dáng:

Hãy chọn những kiểu dáng phù hợ với thị hiếu thời trang của mình, đồng thời phù hợp với môn mà bạn luyện tập. Nếu là Yoga, hãy chọn những kiểu đừng quá rườm rà cách điệu, hoặc với các cô nàng mũm mĩm, hãy chọn cho mình một chiếc áo lót thể thao kiểu dáng đơn giản và sẫm màu.

– Kích cỡ:

Các chị em chọn cho mình chiếc áo lót thể thao vừa mặc, đúng size của mình, tránh quá rộng sẽ gây ra những tình huống dở khóc dở cười và không bảo vệ, nâng đỡ được bầu ngực, cũng không nên mặc áo quá chật sẽ gây khó chịu trong quá trình luyện tập.

– Mút áo

Nên chọn những dạng mút tam giác, có thể là tam giác đứng hoặc tam giác nằm, vì sẽ ôm trọn khuôn ngực, dễ dàng tập luyện hơn, đặc biệt là ở các bài tập vận động mạnh.

– Áo phù hợp với vóc dáng của các chị em, đúng chất lượng mà nhà cung cấp cam kết và phù hợp với từng môn thể thao mà các chị luyện tập

+ Không gây kích ứng da, an toàn trong mỗi buổi tập

+ Giá trị sử dụng được lau bền, tiết kiệm được chi phí cho bạn và thời gia để bạn liên tục đổi áo lót thể thao.

+ Giúp bạn tôn được vóc dáng cơ thể, thấy rõ những đường nét để có thể đưa ra lịch trình tậ luyện chuẩn xác và thích hợp.

Hy vọng với những lưu ý trên, các chị em sẽ chọn được cho mình một chiếc áo ngực thể thao phù hợp để luyện tập hiệu quả, luôn giữ được sức khỏe và vóc dáng khỏe khoắn, xinh đẹp nhé.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow

cron




Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2008 - 2017 eSzkocja.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone




Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |