STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Szkocja, Portal Polakow w Szkocji - eSzkocja.com
Dzisiaj jest 17 cze 2026, o 02:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 2 lut 2012, o 17:38 
Szanowni Państwo,

Nazywam się Agnieszka Ostafińska-Konik i jestem doktorantką w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prowadzę badania na temat Polaków przebywających poza granicami kraju. Jedną ze stosowanych przeze mnie metod badawczych, jest ankieta. Metoda doboru respondentów, którą stosuję, to tzw. "metoda kuli śniegowej". Polega ona na zwróceniu się z prośbą do osób znajomych, aby przesłały ankietę swoim znajomym itd.

Dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą, o wypełnienie ankiety i przesłanie tej informacji wraz z linkiem podanym poniżej, do wszystkich osób, które Państwa zdaniem mogłyby ją wypełnić. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ badania te nie są dofinansowywane - dotarcie do jak najszerszej grupy respondentów zależy m.in. od Państwa życzliwości. Wypełnienie ankiety jest niezwykle proste i zajmuje ok. 20 minut czasu.

--------------------
http://www.ka.edu.pl/download/ostafinsk ... nkieta.doc
--------------------

Z góry serdecznie dziękuję za okazaną życzliwość oraz pomoc.


Pozdrawiam serdecznie,


Agnieszka Ostafińska-Konik

a.ostafinska-konik@uj.edu.pl


Na górę
  
 

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 15 cze 2012, o 12:15 

Rejestracja: 15 cze 2012, o 12:09
Posty: 14
Lokalizacja: St Andrews
zyje sie nienajgorzej,ale tesknota bierze czasem gore.Kasa nie jest najwazniejsza,brakuje rodziny i bliksich,wiec gora rok i wrocic trzeba bedzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 4 lip 2013, o 12:38 
Mi też się żyje dobrze pod względem finansowym. Brakuje tylko kobiet. Z chęcią poumawiałbym się na jakieś fajne seks randki z pięknymi kobietami. ;)


Na górę
  
 
Post: 27 cze 2015, o 08:58 

Rejestracja: 19 cze 2015, o 18:01
Posty: 3
Mnie też się żyje dobrze. Ja nie narzekam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2015, o 09:15 

Rejestracja: 6 lip 2015, o 11:57
Posty: 4
Gdyby nie tęsknota nie byłoby żle. Pozdrawiam cale forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2015, o 14:10 

Rejestracja: 12 lip 2015, o 16:31
Posty: 3
Mnie też jest tutaj dobrze. Już się przyzwyczaiłem .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2015, o 08:03 

Rejestracja: 15 lip 2015, o 17:04
Posty: 4
Mnie też się żyje dobrze. Ja nie narzekam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2015, o 08:12 

Rejestracja: 17 lip 2015, o 15:49
Posty: 3
Mnie się żyje średnio, byłoby dobrze gdyby nie tęsknota za dalszą rodziną .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2015, o 14:07 

Rejestracja: 19 lip 2015, o 18:07
Posty: 3
Mnie też się, żyje tu dobrze. Jestem zadowolony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 1 sie 2018, o 13:01 

Rejestracja: 30 lis 2016, o 09:44
Posty: 4
Wszystko ma swoje plus i minusy, ale czasami człowiek czuje się samotny, jak przebywa z dala od rodziny. Wiele osób zaczyna chorować na depresję ma obniżony nastrój. Warto wtedy zdecydować się na pomoc specjalisty, wsparcie w takich chwilach jest potrzebne. Jakbyście szukali dobrego, polskiego psychoterapeuty, to warto wziąć pod uwagę Psychomedic, mają wysoko wykwalifikowanych lekarzy, można się umówić na konsultację wideo, co jest coraz bardziej popularną możliwością.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow





Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2008 - 2017 eSzkocja.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone




Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |